Kurumsal

Slide1 Marka tescil yaptırmak için geç kalmayın Sizin olanı koruyun Fark Patent Fark Kalite Slide2 Kalite Belgeleri Kalite Yönetim Sistemleri FARK KALİTE FARK PATENT

Hakkımızda

FARK PATENT; Türk Patent Enstitüsü Marka ve Patent Vekili BESİLE TEK tarafından, Fikri Hakların (Marka, Patent, Endüstriyel Tasarımlar, Telif Hakları) sahipleri adına tescili, korunması ve Kalite Yönetim Sistemleri (ISO: 9001, ISO: 14001, ISO: 18001, vb.) hizmetlerinin verilmesi amacıyla kurulmuştur.

FARK PATENT uzmanları, Fikri hakların sahipleri adına tescili ve korunmasının ilgili işin başarısının temeli olduğuna inanmakta ve hizmetlerini bu bilincin verdiği sorumluluk anlayışı ile yapmaktadırlar. Yönetim Sistemleri Danışmanlarımız; işletmelerde verimliliğin arttırılması, hataların en aza indirilmesi ve kurumsallaşmanın en önemli unsurlarından birisi olarak kurulan yönetim sistemleriyle işletmenize standartlara uygun çalışma şekli ile değer katmayı hedeflemektedir.

FARK PATENT TESCİL OFİSİ; Kalite Yönetim Sistemleri çalışmaları için (www.farkpatent.com) web sitesi dışında müvekkillerine 2014 yılı itibari ile (www.farkkalite.com) web sitesi ileprofesyonel danışmanları ile hizmet vermeye başlamıştır.